Edukacja — Filmoteka Narodowa - Instytut Audiowizualny

Edukacja

Zobacz szczegóły

Filmoteka Szkolna

Filmoteka Szkolna to program edukacji filmowej zainicjowany w 2009 roku obejmujący swoim zasięgiem wszystkie szkoły podstawowe i ponadpodstawowe w Polsce.

ZOBACZ

Olimpiada Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej

Inicjatywa edukacyjna o zasięgu ogólnopolskim, której celem jest popularyzacja wśród młodzieży wiedzy o kulturze filmowej nauk o komunikowaniu.

ZOBACZ

Młode Horyzonty | Edukacja filmowa w Kinie Iluzjon

Od października rozpoczynamy w Kinie Iluzjon projekt „Młode Horyzonty Edukacji Filmowej”

Więcej

Dzieci i młodzież online. Instrukcja obsługi

Jak mądrze budować cywilizację cyfrową i jak poruszać się po niej z dzieckiem? Jak wykorzystać gigantyczne możliwości mediów cyfrowych? Jak ochronić dzieci przed ich zagrożeniami? Na te i wiele innych, istotnych pytań, które rodzą się w głowie niejednego rodzica czy wychowawcy odpowiedzą eksperci.

ZOBACZ

Akademia Polskiego Filmu

Akademia Polskiego Filmu to ogólnopolski program edukacyjny, upowszechniający wiedzę o historii polskiego kina.

ZOBACZ

Pleograf. Historyczno-Filmowy Kwartalnik Filmoteki Narodowej

Internetowe czasopismo naukowe o polskim kinie i kulturze filmowej.

ZOBACZ

Akademia Bajkowej Piosenki

Są to rodzinne spotkania z piosenką i filmem animowanym, na które co miesiąc zapraszamy rodziców z dziećmi do siedziby Filmoteki Narodowej – Instytutu Audiowizualnego.

ZOBACZ
Fundusze Europejskie Logotyp: Na granatowym tle częściowo widoczne trzy gwiazdki żółta, biała i czerwona obok napis European, funds digital of Poland. biało-czerwona flaga polska obok napis Rzeczpospolita Polska Logotyp z lewej strony napis Unia Europejska Logotyp. Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego. po prawej strony na granatowym tle 12 żółtych gwiazdek tworzących okrąg flaga Unii Europejskiej